Студія підводних відеозйомок
Головна / Студія підводних відеозйомок

Чи хотіли б ви знати, як знімати кіно під водою? Ми з радістю допоможемо Вам у цьому. Наш досвід підводної зйомки налічує понад 20 років в різноманітних локаціях!

Студія підводного відео Katran організовує та проводить професійну відеозйомку під водою на глибинах до 90 метрів. Ми легко організуємо Вам підводні зйомки "під ключ".

Підбір локації для підводної зйомки, створення підводних декорацій різних рівнів складності, монтаж та демонтаж декорацій та фонів під водою, створення ефекту глибини в малих басейнах, світло та звук для підводної зйомки, розробка сценаріїв для проведення заходів та шоу під водою, кастинг для підводної зйомки та підбір акторів для роботи під водою, а також навчання акторів для участі у підводних зйомках, забезпечення безпеки під водою, підводне екіпірування та технічне забезпечення зйомок під водою, каскадери для роботи під водою, надання спеціально навчених дублерів для кадрів підвищеної складності, водолази та дайвери для участі у підводних зйомках, постановка трюків під водою, підготовка костюмів акторів та грим для підводної зйомки, відеозйомка професійними підводними операторами з використанням найсучаснішої техніки для отримання картинки телевізійного формату.

Ми гарантуємо безпеку акторів та знімальної групи під час підводних зйомок на кожному етапі.

Наша знімальна група проводить підводну зйомку для документальних та художніх фільмів, серіалів, для телевізійних розважальних шоу та науково-популярних програм, бере участь у зйомках рекламних роликів та музичних кліпів, а також різноманітних заставок на телебаченні. Ми знімаємо підводне відео в експедиціях та подорожах, у найкращих куточках Світового Океану, а також у прісних водоймах та басейнах. І на основі нашого багаторічного досвіду ми допоможемо Вам створити свій унікальний продукт!