Спорядження для дайвінгу
Головна / Спорядження для дайвінгу

Дайвінг клуб «Katran» - це команда професійних дайвінг-інструкторів, закоханих у Світовий Океан, які діляться цим почуттям як з майбутніми дайверами-студентами, так і з «материми» дайверами з неабияким досвідом. Ми – клуб мандрівників, а це означає, що для нас навчання підводному плаванню та підбір спорядження для дайвінгу будуються на головному принципі – ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД та ЯКІСТЬ!

Якість обладнання для дайвінгу та спорядження для підводного полювання – це не тільки його «добротність», гарантована виробником, але й розуміння професіоналом, чи підходить даний елемент підводного обладнання саме Вам, під Ваші цілі та завдання, під Ваші індивідуальні особливості та побажання.

Дайвінг клуб Katran стояв біля витоків розвитку індустрії дайвінгу в Україні. І ми готові поділитися з Вами більш ніж 20-річним досвідом у підборі спорядження для дайвінгу та підводного полювання! Ми допомагаємо індивідуально підібрати для кожного спорядження для підводного плавання та підводного полювання, вибираючи з великого асортименту лідерів-виробників та враховуючи Ваші побажання при оптимальному співвідношенні ціни та якості, тому що ми безпосередньо працюємо з представниками провідних світових виробників підводного спорядження.

Ми зацікавлені, щоб обладнання для підводного плавання було підібране для наших дайверів ідеально, щоб унеможливити виникнення будь-яких «сюрпризів» у дайв-турах та подорожах, які Ви будете здійснювати разом з нами чи самостійно!

Крім того, ми досконало знаємо всі «сильні» та «слабкі» сторони різних брендів дайверського спорядження, оскільки постійно тестуємо всі новинки самостійно за різних умов наших дайвінг-подорожей.

У Дайверському клубі «Katran» у Вас є можливість приміряти, порівняти, а в деяких випадках навіть пірнути в спорядженні для дайвінгу, що сподобалося Вам. Детальну консультацію Ви зможете отримати за телефоном, а також, якщо зайдете до нас у Клуб на чашку ароматного чаю з дайверським медом!Каталог обладнання для дайверів та підводних мисливців: www.divingshop.com.ua


Акции по снаряжению
Специальные предложения!
Кисневий аналізатор DNA від компанії Divesoft
  Подробнее