Навчання дайвінгу – легко та цікаво
Головна / Навчання дайвінгу – легко та цікаво

Дайвінг клуб «Katran» проводить навчання дайвінгу у Києві та по всьому світу (під час дайвінг турів).

На заняттях з навчання дайвінгу професійні інструктори навчать Вас усім необхідним знанням та навичкам, для того щоб почуватися під водою безпечно та комфортно у будь-яких водоймах. Ми навчимо Вас правильно пірнати з аквалангом, щоб Ви отримували задоволення від дайвінгу на всіх глибинах.

Кожен наступний курс відкриває Вам нові можливості та розширює Ваші горизонти, а Ви самі вирішуєте – чи йти Вам далі і в якому напрямку, чи зупинитись на тому, що є. Кожен наступний крок - це не просто збільшення кількості занурень, а знайомство з новими видами пірнань з аквалангом, новими можливостями, вміннями, відчуттями, мріями...

Курси дайвінгу в дайв клубі «Katran» проводяться за міжнародною системою PADI (Professional Association of Diving Instructors).

Ця система створена для навчання дайвінгу широкого кола аквалангістів-аматорів у найбезпечніших умовах. Вона жорстко стандартизована і не допускає відхилень у методиці викладання.

На сьогоднішній день система PADI є світовим лідером у галузі навчання дайвінгу та підготовки професіоналів, пред'являє найвищі вимоги до рівня навчання, техніки безпеки та якості послуг. Сертифікати (посвідчення) PADI є єдиними для всіх регіонів світу і визнаються іншими федераціями підводного плавання з аквалангом.

Ексклюзивна пропозиція! Ми навчимо Вас пірнати з аквалангом за один день!Open Water Diver – це курс дайвінгу за системою PADI, який користується найбільшою популярністю і є базовою перепусткою у світ захоплюючих підводних пригод.
Advanced Open Water Diver – курс для тих, хто хоче вдосконалити свої навички та отримати максимум задоволення від дайвінгу. Навчання дайвінгу на цьому курсі відбувається безпосередньо у відкритій водоймі (річка, озеро, кар'єр, море, океан).
Emergency First Response вчить правильно діяти у разі виникнення надзвичайної ситуації. До програми курсу входить навчання надання екстреної медичної допомоги та проведення серцево-легеневої реанімації.
Rescue Diver – курс дайвінгу, що змушує задуматися, як зробити дайвінг безпечним не лише для себе, але й для оточуючих. Ви навчитеся запобігати нещасним випадкам при зануренні та оперативно діяти в екстремальних ситуаціях. Наявність сертифіката Rescue Diver або його еквівалента дозволяє розпочати навчання дайвінгу за програмою, розробленою для професіоналів.


Divemaster – це курс, що включає чітко структуровані заняття, в рамках яких розігруються всілякі сценарії розвитку подій, а також реальні навчальні занурення по системі PADI. Подібні заняття дають можливість отримати практичний досвід роботи як асистенту інструктора або дайверу, який здійснює контроль за зануреннями у відкритій воді та одночасно є координатором і провідником у підводному світі.Ми також із задоволенням допоможемо Вам зайнятися підводним полюванням, пройшовши відповідне навчання та отримавши сертифікат підводного мисливця!

А для тих, хто ще не знає, з якого боку взагалі підійти до дайвінгу, але мріяв про підводний світ з дитинства, зачитуючись романами Жюль Верна, ми пропонуємо програму PADI Discover Snorkeling – техніка плавання у ластах з маскою та трубкою.

Для всіх бажаючий зробити унікальний подарунок своїм коханим та близьким людям, друзям чи колегам по роботі ми пропонуємо оформити подарунковий сертифікат та подарувати нові захоплюючі враження від моменту отримання подарунка до його реалізації!